Dziś byłam na spacerze z moim psem i wzięłam ze sobą mój aparacik. Dobrze zrobiłam bo niebo było niesamowite!! Zobaczcie sami :)
Jeśli macie jakieś ładne zdjęcia krajobrazów czy też martwej natury wysyłajcie je na adres : zafascynowane.fotografia@gmail.com wraz z imieniem waszym wiekiem i miastem, z którego pochodzicie. Najładniejsze znajdą się na naszym blogu. ;) Pozdrawiam, ~Tysiaa. <3
~Nata
Najlepsze zdjęcia moim zdaniem to te,na których jest martwa natura :)
~Nata
Witajcie na naszym blogu, który będzie poświęcony fotografii :) Będę go prowadzić ja- Tina i Nata. Będziemy tu zamieszczać różne fotki i wskazówki dotyczące robienia zdjęć. To chyba na tyle ;) Zapraszam Was do czytania i przeglądania naszego bloga. Możliwe, że w przyszłości gdy się blog rozkręci zorganizujemy jakiś konkursik z nagrodami :) Enjoy <3