piątek, 11 października 2013




Piękne niebo rankiem ;3
~Nata

niedziela, 1 września 2013




Z wczorajszego spacerku ^^ ~Nata

wtorek, 13 sierpnia 2013

Letni spacerek ;)

Dziś byłam na spacerze z moim psem i wzięłam ze sobą mój aparacik. Dobrze zrobiłam bo niebo było niesamowite!! Zobaczcie sami :)








 














Jeśli macie jakieś ładne zdjęcia krajobrazów czy też martwej natury wysyłajcie je na adres : zafascynowane.fotografia@gmail.com wraz z imieniem waszym wiekiem i miastem, z którego pochodzicie. Najładniejsze znajdą się na naszym blogu. ;)
Pozdrawiam,
~Tysiaa. <3

~Nata


Najlepsze zdjęcia moim zdaniem to te,na których jest martwa natura :)
~Nata

wtorek, 6 sierpnia 2013

Witamy ;)

Witajcie na naszym blogu, który będzie poświęcony fotografii :) Będę go prowadzić ja- Tina i Nata. Będziemy tu zamieszczać różne fotki i wskazówki dotyczące robienia zdjęć. To chyba na tyle ;) Zapraszam Was do czytania i przeglądania naszego bloga. Możliwe, że w przyszłości gdy się blog rozkręci zorganizujemy jakiś konkursik z nagrodami :)
Enjoy <3