Dziś byłam na spacerze z moim psem i wzięłam ze sobą mój aparacik. Dobrze zrobiłam bo niebo było niesamowite!! Zobaczcie sami :)
Jeśli macie jakieś ładne zdjęcia krajobrazów czy też martwej natury wysyłajcie je na adres : zafascynowane.fotografia@gmail.com wraz z imieniem waszym wiekiem i miastem, z którego pochodzicie. Najładniejsze znajdą się na naszym blogu. ;)
Pozdrawiam,
~Tysiaa. <3